סדנת פאנג שווי מקצועית

סדנה בת שני חלקים השופכת אור על מבנה האישיות של בני הבית, לצד התאמת התוכנית האדריכלית של הבית לאופי הדיירים המתגוררים בו.

על מה תדעו לענות לעצמכם בעקבות הסדנה:

וכמובן להשתמש בטכניקות עבור עצמכם וליקרים לכם ולשדרג משמעותית את התוצאות והדיוק שלכם בכל תחום בחייכם.

אלמנטים של הצלחה – פאנג שווי, נעים להכיר

הפאנג שווי (‘רוח ומים’) הינה גישה פרקטית המאפשרת באמצעות סט של חוקים וטכניקות, להשפיע על האנרגיה בחיינו ולנתב אותה בצורה יעילה וחכמה על מנת לקבל תוצאות מעולות בתחומים רבים.

בעשור האחרון חלה עלייה משמעותית בארץ ובעולם בשימוש בפאנג שווי לעיצוב מבנים, בתים ועסקים. השיטה מבוססת על 5 היסודות של הטבע: אש, אדמה, מתכת, מים ועץ, האלמנטים מתייחסים לחומרים, לצבעים, לצורות, לכיווני שמים, לעונות השנה, לאברי הגוף, לתחושות, לרגשות, לסוגי טיפוסים ותכונות.

כאשר מדובר בעיצוב הבית , הפאנג שווי מלמד אותנו איך ניתן להשפיע על איכות החיים שלנו גם בתחומי הבריאות, תקשורת בינאישית טובה וחיזוק השפע הפיננסי.

משפחה באנרגיה טובה – מבנה הסדנה והנושאים שילמדו בה:

 תחילת הסדנה נפתחת בהתבוננות על תאריך הלידה האישי שלכם על מנת שתבינו כיצד ליישם את הנלמד באופן מיידי:

  • חמשת האלמנטים – הסבר מעמיק על כל אחד מהם: אש, אדמה, מתכת, מים ועץ. הביטוי של כל אחד מהם בחומרים ובצבעים, השימוש בהם בעיצוב החדרים בבית
  • בה גואה – הסבר הטכניקה שעוסקת בחלוקת הנכס ל 8 אזורים שונים בהתאם לכיווני שמים. הסבר לכל אזור שנלמד: הנושא שלו, המשמעות שלו, וההשפעה שלו על בני המשפחה. 
  • מינג גואה – נומרולוגיה סינית. עוסקת בכיוונים טובים לבריאות, שינה טובה והצלחה עסקית .
  • אלמנט אישי – התבוננות בתאריכי לידה של אנשים והבנת 10 סוגי הטיפוסים השונים על פי האלמנט האישי שלהם. הטכניקה הזו מאפשרת להבין מה כל אחד צריך, מה יגרום לו לשלווה פנימית, לאושר ולמימוש עצמי. הבנת האלמנט האישי מאפשרת להתאים את העיצוב לפי האופי של האדם והצרכים שלו.

בתום הסדנא תדעו

עד כמה חשוב ומדויק עיצוב חלל בהתאם לתאריך הלידה 

וגם תצאו עם בטחון מלא בעשייה שלך, לטובת כל בני המשפחה

מחיר

הפנים מאחורי המפה - נעים להכיר

מי אני, בטח אתם שואלים. רגע אחד, בואו נעשה היכרות אני אביטל לוביא כהן, ואני יועצת פאנג שווי ומומחית לאסטרולוגיה סינית כבר 14 שנים.

בחרתי לעסוק בתחום כי אני מאמינה שאם נתנה לנו היכולת להפוך את העולם למקום טוב יותר, ולאפשר לאנשים החיים בו לקבל ידע וכלים על מנת ליצור עבור עצמם מציאות שמחה, בריאה, מצליחה ומאושרת, חובה עלינו לעשות זאת.

המטפיסיקה הסינית היא חדה, מדויקת, מרפאה ומעצימה, ועבורי היא כלי העבודה החשוב ביותר. אני מייעצת באופן פרטי לבתים ולעסקים, מלמדת בבתי ספר לעיצוב, עושה ייעוציים אישיים למפה אסטרולוגית, ומעבירה סדנאות, קורסים והרצאות לקהל הרחב, לחברות ולארגונים.

לאחר, מעל לעשור של הדרכה, ייעוץ וטיפול באנשים, אני יכולה לומר בוודאות וללא יוצא מן הכלל, שכל מי שקיבל את הכלים לשיפור חייו לפי תאריך הלידה שלו, ועשה שינויים במרחב המגורים שלו, הצליח להשיג את המטרות שלו, ולהתגבר על הקשיים שלו. ולכן החלטתי להעביר את הידע המרתק הזה הלאה. לכם וליקרים לכם.